MP2148GQD-12-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2148GQD-12-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2148GQD-12-P
Fabrikatzaileak / Marka: MPS (Monolithic Power Systems)
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC QFN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MP2148GQD-12-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2148GQD-12-P fabrikatzailea MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45972 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.3V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 6-QFN (1x1.5) Series -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 6-VFDFN
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 1589-1084-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 2.2MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 1A 6-VFDFN Uneko - Irteera 1A