MP2105DJ-LF-ZX
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2105DJ-LF-ZX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2105DJ-LF-ZX
Fabrikatzaileak / Marka: MPS (Monolithic Power Systems)
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 0.8A SYNC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MP2105DJ-LF-ZXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2105DJ-LF-ZX fabrikatzailea MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena IC REG BUCK ADJ 0.8A SYNC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40552 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.6V Tentsioa - Irteera (Max) 6V
Tentsioa - Sarrera (min) 2.5V Tentsioa - Input (Max) 6V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 1589-1871
1589-1871-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 1.05MHz