MP2014GZD-33-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2014GZD-33-Z
Fabrikatzaileak / Marka: MPS (Monolithic Power Systems)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MP2014GZD-33-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2014GZD-33-Z fabrikatzailea MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-5 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 120061 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-5 Series -
PSRR 57dB ~ 51dB (100Hz ~ 100kHz) Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA TO-252-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 150µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 17µA Uneko - Irteera 500mA