MMBZ5248B-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
MMBZ5248B-HE3-18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMBZ5248B-HE3-18
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Fitxak: MMBZ5248B-HE3-18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MMBZ5248B-HE3-18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMBZ5248B-HE3-18 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3814076 pcs Datuen fitxa MMBZ5248B-HE3-18.pdf
Tentsioa - isolamendua 21 Ohm Tentsioa - Tasa SOT-23-3
Series Automotive, AEC-Q101 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 225mW polarizazio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 18V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 225mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 100nA @ 14V
deskribapena DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr -