SUS01M-15
MEAN WELLMEAN WELL
SUS01M-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUS01M-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W
Fitxak: SUS01M-15.pdf
  • Mezua
SUS01M-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUS01M-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19986 pcs Datuen fitxa SUS01M-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1000V Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V
Tentsioa - Input (Max) 13.2V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm)
Series SUS01 Energia (Watts) 1W
Packaging - Pakete / kasua 16-DIP Module, 8 Leads
Beste izenak 1866-4897
SUS01M-15-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 67mA