SPU03M-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPU03M-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPU03M-12
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 3W
Fitxak: SPU03M-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
SPU03M-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPU03M-12 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13800 pcs Datuen fitxa SPU03M-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3000V Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V
Tentsioa - Input (Max) 13.2V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.30" W x 0.40" H (19.6mm x 7.5mm x 10.2mm)
Series SPU03 Energia (Watts) 3W
Packaging - Pakete / kasua 7-SIP Module, 4 Leads
Beste izenak 1866-4860
SPU03M-12-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 250mA