SPB03A-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPB03A-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPB03A-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W
Fitxak: SPB03A-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
SPB03A-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPB03A-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8887 pcs Datuen fitxa SPB03A-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1000V Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Series SPB03 Energia (Watts) 3W
Packaging - Pakete / kasua 8-SIP Module, 7 Leads
Beste izenak 1866-4782
SPB03A-15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 200mA