SLW05A-12
MEAN WELLMEAN WELL
SLW05A-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLW05A-12
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 5W
Fitxak: SLW05A-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
SLW05A-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLW05A-12 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6424 pcs Datuen fitxa SLW05A-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 1000V Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Series SLW05 Energia (Watts) 5W
Packaging - Pakete / kasua 5-DIP Module
Beste izenak 1866-4685
SLW05A-12-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 417mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 417mA