SCWN03C-12
MEAN WELLMEAN WELL
SCWN03C-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCWN03C-12
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 3W
Fitxak: SCWN03C-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
SCWN03C-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCWN03C-12 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12629 pcs Datuen fitxa SCWN03C-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3000V Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 72V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series SCWN03 Energia (Watts) 3W
Packaging - Pakete / kasua 24-DIP Module, 8 Leads
Beste izenak 1866-4390
SCWN03C-12-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 36V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 250mA