SCW03B-15
MEAN WELLMEAN WELL
SCW03B-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCW03B-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W
Fitxak: SCW03B-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
SCW03B-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCW03B-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10488 pcs Datuen fitxa SCW03B-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1000V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Series SCW03 Energia (Watts) 3W
Packaging - Pakete / kasua 24-DIP Module, 8 Leads
Beste izenak 1866-4346
SCW03B-15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 200mA