RST-5000-36
MEAN WELLMEAN WELL
RST-5000-36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RST-5000-36
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V 4968W
Fitxak: RST-5000-36.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 77 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RST-5000-36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RST-5000-36 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V 4968W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77 pcs Datuen fitxa RST-5000-36.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 196 ~ 305 VAC (3PH), 340 ~ 530 VAC (3PH)
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 18.90" L x 8.31" W x 3.29" H (480.0mm x 211.0mm x 83.5mm)
Series RST-5000 Energia (Watts) 4968W
Beste izenak 1866-4300
RST-5000-36-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 138A 196 ~ 305 VAC (3PH), 340 ~ 530 VAC (3PH) Input
Uneko - Irteera (Max) 138A Homologazioak CB, CE, cURus, TUV