RSP-320-2.5
MEAN WELLMEAN WELL
RSP-320-2.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSP-320-2.5
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 2.5V 150W
Fitxak: RSP-320-2.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
RSP-320-2.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSP-320-2.5 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 2.5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1723 pcs Datuen fitxa RSP-320-2.5.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 2.5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Series RSP-320 Energia (Watts) 150W
Beste izenak 1866-4264
RSP-320-2.5-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 75.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 2.5V 60A 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 60A Homologazioak CB, CCC, CE, cURus, TUV