RSP-150-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
RSP-150-3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSP-150-3.3
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 99W
Fitxak: RSP-150-3.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
RSP-150-3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSP-150-3.3 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 99W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2157 pcs Datuen fitxa RSP-150-3.3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.83" L x 3.90" W x 1.18" H (199.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Series RSP-150 Energia (Watts) 99W
Beste izenak 1866-4225
RSP-150-3.3-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 81.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 30A Homologazioak CB, CCC, CE, cURus, TUV