RCP-2000-24
MEAN WELLMEAN WELL
RCP-2000-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP-2000-24
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 1920W
Fitxak: RCP-2000-24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 208 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 208 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
RCP-2000-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP-2000-24 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 1920W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208 pcs Datuen fitxa RCP-2000-24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 11.61" L x 5.00" W x 1.61" H (295.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Series RCP-2000 Energia (Watts) 1920W
Beste izenak 1866-3974
RCP-2000-24-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Rack Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 90.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 80A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 80A Homologazioak CB, CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RCP-1600-24
RCP-1600-24
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 1608W
Stockean: 259 pcs
Deskarga: RCP-1600-24.pdf
RFQ
RCP-29
RCP-29
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: CARD EJECTOR WHITE 3/32"
Stockean: 218786 pcs
Deskarga: RCP-29.pdf
RFQ
RCP-413
RCP-413
deskribapena: CARD EJECTOR WHITE 1/8"
Stockean: 112395 pcs
Deskarga: RCP-413.pdf
RCP-1UT
RCP-1UT
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: RACK SYST FOR RCP-1000 PWR SUPP
Stockean: 409 pcs
Deskarga: RCP-1UT.pdf
RCP-39
RCP-39
Deskarga: RCP-39.pdf
RCP-26
RCP-26
deskribapena: CARD EJECTOR WHITE 1/16"
Deskarga: RCP-26.pdf
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 2016W