PSP-600-15
MEAN WELLMEAN WELL
PSP-600-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSP-600-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 600W
Fitxak: PSP-600-15.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 778 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PSP-600-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSP-600-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 600W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 778 pcs Datuen fitxa PSP-600-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Series PSP-600 Energia (Watts) 600W
Beste izenak 1866-3918
PSP-600-15-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 40A Homologazioak CB, CCC, CE, cURus, TUV