MEAN WELLMEAN WELL
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC/CV AC/DC 36-48V 2A
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
deskribapena LED DRVR CC/CV AC/DC 36-48V 2A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 36 ~ 48 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 295VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.87" L x 2.78" W x 1.38" H (200.0mm x 70.5mm x 35.0mm)
Energia (Watts) 96W Beste izenak 1866-3842
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 88.5% dimming -
Deskribapen zehatza 2A 36 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2A