PLM-40-350
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-40-350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLM-40-350
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 53-105V 350MA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PLM-40-350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLM-40-350 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 53-105V 350MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6221 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 53 ~ 105 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 110VAC Tentsioa - Input (Max) 295VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Terminal Block Tamaina / dimentsioa 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Series PLM-40 balorazio IP30
Energia (Watts) 37W Beste izenak 1866-3829
PLM-40-350-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 40°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 88% dimming -
Deskribapen zehatza 350mA 53 ~ 105 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 350mA