PLD-40-500B
MEAN WELLMEAN WELL
PLD-40-500B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLD-40-500B
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 45-80V 500MA
Fitxak: PLD-40-500B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
PLD-40-500Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLD-40-500B fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 45-80V 500MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4903 pcs Datuen fitxa PLD-40-500B.pdf
Tentsioa - Irteera 45 ~ 80 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 295VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Series PLD-40 balorazio IP42
Energia (Watts) 40W Beste izenak 1866-5396
PLD-40-500B-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 88% dimming -
Deskribapen zehatza 500mA 45 ~ 80 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA
Homologazioak CB, CE, ENEC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLD-40-1750B
PLD-40-1750B
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A