PCD-60-2000B
MEAN WELLMEAN WELL
PCD-60-2000B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCD-60-2000B
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 2A
Fitxak: PCD-60-2000B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
PCD-60-2000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCD-60-2000B fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 2A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4410 pcs Datuen fitxa PCD-60-2000B.pdf
Tentsioa - Irteera 18 ~ 30 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 295VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Series PCD-60 balorazio IP42
Energia (Watts) 60W Beste izenak 1866-5387
PCD-60-2000B-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 45°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 85% dimming Triac
Deskribapen zehatza 2A 18 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2A
Homologazioak CB, CE, ENEC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PCD-60-700B
PCD-60-700B
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRVR CC AC/DC 50-86V 700MA
Stockean: 4595 pcs
Deskarga: PCD-60-700B.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: CBL CLAMP CONDUIT MET FASTENER
Stockean: 196581 pcs
Deskarga: PCD0B.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRVR CC AC/DC 34-57V 700MA
PCD1B
PCD1B
fabrikatzaileak: Panduit
Deskarga: PCD1B.pdf
PCD-5-R
PCD-5-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE BOARD MNT 5A 125VAC/400VDC