PCD-40-350B
MEAN WELLMEAN WELL
PCD-40-350B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCD-40-350B
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 70-108V 350MA
Fitxak: PCD-40-350B.pdf
  • Mezua
PCD-40-350Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCD-40-350B fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 70-108V 350MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4424 pcs Datuen fitxa PCD-40-350B.pdf
Tentsioa - Irteera 70 ~ 108 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 295VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Series PCD-40 balorazio IP42
Energia (Watts) 38W Beste izenak 1866-5381
PCD-40-350B-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 87% dimming Triac
Deskribapen zehatza 350mA 70 ~ 108 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 350mA