NMP650-EEK#-00
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-EEK#-00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NMP650-EEK#-00
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Fitxak: NMP650-EEK#-00.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 279 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
  • Mezua
NMP650-EEK#-00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NMP650-EEK#-00 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 279 pcs Datuen fitxa NMP650-EEK#-00.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 48V
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Series NMP Energia (Watts) 650W
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 3
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 3 Output 12V 12V 48V 20A, 20A, 5A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Uneko - Irteera (Max) 20A, 20A, 5A