NMP1K2-EEEEEH-10
MEAN WELLMEAN WELL
NMP1K2-EEEEEH-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NMP1K2-EEEEEH-10
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
Fitxak: NMP1K2-EEEEEH-10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 148 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
  • Mezua
NMP1K2-EEEEEH-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NMP1K2-EEEEEH-10 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148 pcs Datuen fitxa NMP1K2-EEEEEH-10.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 24V
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 9.84" L x 5.00" W x 1.61" H (250.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Series NMP Energia (Watts) 1200W
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 3
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 3 Output 12V 12V 24V 80A, 20A, 10A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Uneko - Irteera (Max) 80A, 20A, 10A