NES-150-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
NES-150-3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NES-150-3.3
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 99W
Fitxak: NES-150-3.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
NES-150-3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NES-150-3.3 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 99W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3241 pcs Datuen fitxa NES-150-3.3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 373 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Series NES-150 Energia (Watts) 99W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 60°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 73%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 373 VDC Input Uneko - Irteera (Max) 30A
Homologazioak CCC, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NES-15-5
NES-15-5
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 15W