MSP-600-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
MSP-600-3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSP-600-3.3
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 396W
Fitxak: MSP-600-3.3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 613 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MSP-600-3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSP-600-3.3 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 396W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 613 pcs Datuen fitxa MSP-600-3.3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Series MSP-600 Energia (Watts) 396W
Beste izenak 1866-3512
MSP-600-3.3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 78.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 120A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 120A Homologazioak CB, CE, cURus
eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MSP-600-7.5
MSP-600-7.5
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 7.5V 600W
Stockean: 513 pcs
Deskarga: MSP-600-7.5.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 636W