MPM-30-3.3ST
MEAN WELLMEAN WELL
MPM-30-3.3ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPM-30-3.3ST
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 20W
Fitxak: MPM-30-3.3ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MPM-30-3.3STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPM-30-3.3ST fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4944 pcs Datuen fitxa MPM-30-3.3ST.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.58" L x 1.55" W x 1.12" H (90.9mm x 39.4mm x 28.4mm)
Series MPM-30 Energia (Watts) 20W
Beste izenak 1866-3467
MPM-30-3.3ST-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 82.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 80 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6A Homologazioak CB, CE, cURus, TUV
eskaerak Household Appliances, Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPM-30-5ST
MPM-30-5ST
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 30W
Stockean: 4572 pcs
Deskarga: MPM-30-5ST.pdf
RFQ
MPM-DC-KIT
MPM-DC-KIT
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DAUGHTER CARD SMARTFUSION MPM
Stockean: 4745 pcs
Deskarga: MPM-DC-KIT.pdf
RFQ
MPM-30-24
MPM-30-24
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 31W
Deskarga: MPM-30-24.pdf
MPM-30-5
MPM-30-5
Deskarga: MPM-30-5.pdf
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Deskarga: MPM-30-15.pdf
MPM-30-48ST
MPM-30-48ST
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 30W
Deskarga: MPM-30-48ST.pdf
MPM01
MPM01
fabrikatzaileak: Sanken Electric Co., Ltd.
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.8-12V 36W
Deskarga: MPM01.pdf
Deskarga: MPM-30-15ST.pdf
deskribapena: AC/DC CONVERTER 3.3V 20W