MHB75-24S24
MEAN WELLMEAN WELL
MHB75-24S24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MHB75-24S24
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 75W
Fitxak: MHB75-24S24.pdf
  • Mezua
MHB75-24S24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MHB75-24S24 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1345 pcs Datuen fitxa MHB75-24S24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 1500V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Half Brick Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series MHB75 Energia (Watts) 75W
Packaging - Pakete / kasua Half Brick
Beste izenak 1866-3440
MHB75-24S24-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 3.13A