MES30B-3P1J
MEAN WELLMEAN WELL
MES30B-3P1J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MES30B-3P1J
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Fitxak: MES30B-3P1J.pdf
  • Mezua
MES30B-3P1Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MES30B-3P1J fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6455 pcs Datuen fitxa MES30B-3P1J.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.0mm x 67.0mm x 36.0mm) Series MES30B (30W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 30W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 65°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C8
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna 76%
Deskribapen zehatza 12V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 2.5A
Kablearen luzera 70.9" (1.80m) Homologazioak CB, CE, cURus, TUV