MDS01L-12
MEAN WELLMEAN WELL
MDS01L-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDS01L-12
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 1W
Fitxak: MDS01L-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDS01L-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDS01L-12 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15039 pcs Datuen fitxa MDS01L-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 6000V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea 7-SIP Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series MDS01 Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Beste izenak 1866-3391
MDS01L-12-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 77%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 84mA