LPVL-150-12
MEAN WELLMEAN WELL
LPVL-150-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPVL-150-12
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 10A
Fitxak: LPVL-150-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LPVL-150-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPVL-150-12 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 12V 10A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2370 pcs Datuen fitxa LPVL-150-12.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 132VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Series LPV-150 balorazio IP67
Energia (Watts) 120W Beste izenak 1866-3310
LPVL-150-12-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 65°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 87% dimming -
Deskribapen zehatza 10A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 10A