LPF-40D-42
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-40D-42 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPF-40D-42
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 960MA
Fitxak: LPF-40D-42.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
LPF-40D-42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPF-40D-42 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 960MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3483 pcs Datuen fitxa LPF-40D-42.pdf
Tentsioa - Irteera 25.2 ~ 42 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Series LPF-40D balorazio IP67
Energia (Watts) 40W Beste izenak 1866-3207
LPF-40D-42-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 88.5% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 960mA 25.2 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 960mA