LPC-150-500
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-150-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPC-150-500
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 150-300V 500MA
Fitxak: LPC-150-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LPC-150-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPC-150-500 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 150-300V 500MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2392 pcs Datuen fitxa LPC-150-500.pdf
Tentsioa - Irteera 150 ~ 300 V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Series LPC-150 balorazio IP67
Energia (Watts) 150W Beste izenak 1866-3146
LPC-150-500-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 90% dimming -
Deskribapen zehatza 500mA 150 ~ 300 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA