LPC-100-500
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-100-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPC-100-500
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 100-200V 500MA
Fitxak: LPC-100-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
LPC-100-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPC-100-500 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 100-200V 500MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3285 pcs Datuen fitxa LPC-100-500.pdf
Tentsioa - Irteera 100 ~ 200 V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 264VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.48" L x 2.05" W x 1.46" H (190.0mm x 52.0mm x 37.0mm)
Series LPC-100 balorazio IP67
Energia (Watts) 100W Beste izenak 1866-3136
LPC-100-500-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, SCP
Eraginkortasuna 90% dimming -
Deskribapen zehatza 500mA 100 ~ 200 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA
Homologazioak CE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LPC-150-1750
LPC-150-1750
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRVR CC AC/DC 43-86V 1.75A