LDD-500HW
MEAN WELLMEAN WELL
LDD-500HW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDD-500HW
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC BUCK 2-52V 500MA
Fitxak: LDD-500HW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LDD-500HWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDD-500HW fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRIVER CC BUCK 2-52V 500MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10847 pcs Datuen fitxa LDD-500HW.pdf
Tentsioa - Irteera 2 ~ 52 V Tentsioa - Sarrera (min) 9VDC
Tentsioa - Input (Max) 56VDC Mota Constant Current
topologia Buck Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm) Series LDD-H
balorazio IP67 Beste izenak 1866-3112
LDD-500HW-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OTP, SCP
Eraginkortasuna 97% dimming PWM
Deskribapen zehatza 500mA 2 ~ 52 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA