LDD-350H-DA
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDD-350H-DA
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRIVERS POWER SUPPLIES 6-50V
Fitxak: LDD-350H-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LDD-350H-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDD-350H-DA fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRIVERS POWER SUPPLIES 6-50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5937 pcs Datuen fitxa LDD-350H-DA.pdf
Tentsioa - Irteera 3 ~ 45 V Tentsioa - Sarrera (min) 6V
Tentsioa - Input (Max) 50V Mota Constant Current
topologia Buck Tamaina / dimentsioa 1.60" L x 0.93" W x 0.40" H (40.6mm x 23.5mm x 10.1mm)
Series LDD-H-DA Pakete / kasua 16-DIP Module, 8 Leads
Beste izenak 1866-5284 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP Eraginkortasuna 95%
dimming Analog, PWM Deskribapen zehatza 350mA 3 ~ 45 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 350mA Homologazioak CE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LDD-350L
LDD-350L
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRIVER CC BUCK 2-32V 350MA
Stockean: 23206 pcs
Deskarga: LDD-350L.pdf
RFQ
LDD-300LS
LDD-300LS
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 300MA
Stockean: 19436 pcs
Deskarga: LDD-300LS.pdf
RFQ
LDD-350H
LDD-350H
deskribapena: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 350MA