LDB-300LW
MEAN WELLMEAN WELL
LDB-300LW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDB-300LW
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC BCK-BST 2-40V 300MA
Fitxak: LDB-300LW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LDB-300LWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDB-300LW fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC BCK-BST 2-40V 300MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11482 pcs Datuen fitxa LDB-300LW.pdf
Tentsioa - Irteera 2 ~ 40 V Tentsioa - Sarrera (min) 9VDC
Tentsioa - Input (Max) 36VDC Mota Constant Current
topologia Buck-Boost Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm) Series LDB-L
balorazio IP67 Beste izenak 1866-3084
LDB-300LW-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OTP, SCP
Eraginkortasuna 90% dimming PWM
Deskribapen zehatza 300mA 2 ~ 40 V Constant Current LED Driver Buck-Boost Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 300mA