IDPC-45A-700
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-45A-700 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDPC-45A-700
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA
Fitxak: IDPC-45A-700.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
IDPC-45A-700ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDPC-45A-700 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5116 pcs Datuen fitxa IDPC-45A-700.pdf
Tentsioa - Irteera 38 ~ 64 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 295VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Terminal Block Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 2.62" W x 0.98" H (120.0mm x 66.5mm x 25.0mm)
Series IDPC-45 balorazio -
Energia (Watts) 45W Beste izenak 1866-2981
IDPC-45A-700-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 40°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 85% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 700mA 38 ~ 64 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 700mA