IDPC-25-500
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-25-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDPC-25-500
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA
Fitxak: IDPC-25-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
IDPC-25-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDPC-25-500 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5163 pcs Datuen fitxa IDPC-25-500.pdf
Tentsioa - Irteera 35 ~ 50 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 295VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Terminal Block Tamaina / dimentsioa 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Series IDPC-25 balorazio -
Energia (Watts) 25W Beste izenak 1866-2966
IDPC-25-500-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 81.5% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 500mA 35 ~ 50 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA