HVG-320-24B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-320-24B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVG-320-24B
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 13.4A
Fitxak: HVG-320-24B.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 832 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 832 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
HVG-320-24Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVG-320-24B fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 13.4A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 832 pcs Datuen fitxa HVG-320-24B.pdf
Tentsioa - Irteera 12 ~ 24 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 528VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Series HVG-320 balorazio IP67
Energia (Watts) 322W Beste izenak 1866-2831
HVG-320-24B-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 92.5% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 13.4A 12 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 13.4A