GSM36U07-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GSM36U07-P1J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSM36U07-P1J
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 32W
Fitxak: GSM36U07-P1J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
GSM36U07-P1Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSM36U07-P1J fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 32W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5072 pcs Datuen fitxa GSM36U07-P1J.pdf
Tentsioa - Irteera 7.5V Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) Series GSM36U (36W)
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 32W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Beste izenak 1866-5205
GSM36U07-P1J-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 60°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 7.5V 32W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 4.32A Kablearen luzera 47.2" (1.20m)