GSC18E-700
MEAN WELLMEAN WELL
GSC18E-700 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC18E-700
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC AC/DC 13-26V 700MA
Fitxak: GSC18E-700.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
GSC18E-700ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC18E-700 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRVR CC AC/DC 13-26V 700MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5909 pcs Datuen fitxa GSC18E-700.pdf
Tentsioa - Irteera 13 ~ 26 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 277VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Tamaina / dimentsioa 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Series GSC18E balorazio IP40
Energia (Watts) 18W Tenperatura operatiboa -30°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 88.5%
dimming - Deskribapen zehatza 700mA 13 ~ 26 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 700mA Homologazioak CB, CE, ENEC, KEMA-KEUR