GS15E-4P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15E-4P1J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GS15E-4P1J
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Fitxak: GS15E-4P1J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
GS15E-4P1Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GS15E-4P1J fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5482 pcs Datuen fitxa GS15E-4P1J.pdf
Tentsioa - Irteera 15V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm) Series GS15E (15W)
Eskualdea erabilia Europe Energia (Watts) 15W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Beste izenak 1866-1870
GS15E-4P1J-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera 47.2" (1.20m)