GS15B-1P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15B-1P1J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GS15B-1P1J
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Fitxak: GS15B-1P1J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
GS15B-1P1Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GS15B-1P1J fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5238 pcs Datuen fitxa GS15B-1P1J.pdf
Tentsioa - Irteera 5V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) Series GS15B (15W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 12W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Beste izenak 1866-1860
GS15B-1P1J-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C8 inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 5V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2.4A Kablearen luzera 47.2" (1.20m)