ELG-75-36DA
MEAN WELLMEAN WELL
ELG-75-36DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELG-75-36DA
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED POWER SUPPLIES 75.6W 36V 2.1
Fitxak: ELG-75-36DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
ELG-75-36DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELG-75-36DA fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED POWER SUPPLIES 75.6W 36V 2.1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2597 pcs Datuen fitxa ELG-75-36DA.pdf
Tentsioa - Irteera 18 ~ 36 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Series ELG-75 balorazio IP67
Energia (Watts) 76W Beste izenak 1866-5161
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 89% dimming -
Deskribapen zehatza 2.1A 18 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2.1A
Homologazioak CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ELG-75-24DA
ELG-75-24DA
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED POWER SUPPLIES 75.6W 24V3.15
Stockean: 1977 pcs
Deskarga: ELG-75-24DA.pdf
RFQ
ELG-75-36B
ELG-75-36B
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRVR CC/CV AC/DC 36V 2.1A
Stockean: 2704 pcs
Deskarga: ELG-75-36B.pdf
RFQ
ELG-75-36
ELG-75-36