DPAN02B-15
MEAN WELLMEAN WELL
DPAN02B-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPAN02B-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Fitxak: DPAN02B-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DPAN02B-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPAN02B-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10961 pcs Datuen fitxa DPAN02B-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1500V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Series DPAN02 Energia (Watts) 2W
Packaging - Pakete / kasua 8-SIP Module, 7 Leads
Beste izenak 1866-1388
DPAN02B-15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 67mA, 67mA