DLC03A-15
MEAN WELLMEAN WELL
DLC03A-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLC03A-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Fitxak: DLC03A-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DLC03A-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLC03A-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8224 pcs Datuen fitxa DLC03A-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1500V Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.87" L x 0.54" W x 0.34" H (22.1mm x 13.8mm x 8.6mm)
Series DLC03 Energia (Watts) 3W
Packaging - Pakete / kasua 16-DIP Module, 6 Leads
Beste izenak 1866-1367
DLC03A-15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 100mA, 100mA