DKA30A-15
MEAN WELLMEAN WELL
DKA30A-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DKA30A-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Fitxak: DKA30A-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DKA30A-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DKA30A-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3143 pcs Datuen fitxa DKA30A-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1000V Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.83" H (50.8mm x 50.8mm x 21.0mm)
Series DKA30 Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 1866-1314
DKA30A-15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A