DKA15A-05
MEAN WELLMEAN WELL
DKA15A-05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DKA15A-05
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Fitxak: DKA15A-05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DKA15A-05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DKA15A-05 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4704 pcs Datuen fitxa DKA15A-05.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -5V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 1000V Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Series DKA15 Energia (Watts) 15W
Packaging - Pakete / kasua 5-DIP Module
Beste izenak 1866-1303
DKA15A-05-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 1.5A, 1.5A