DCWN06A-12
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCWN06A-12
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Fitxak: DCWN06A-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCWN06A-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCWN06A-12 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9439 pcs Datuen fitxa DCWN06A-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series DCWN06 Energia (Watts) 6W
Packaging - Pakete / kasua 24-DIP Module, 8 Leads
Beste izenak 1866-5074 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 250mA, 250mA