A302-2K5-F3
MEAN WELLMEAN WELL
A302-2K5-F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A302-2K5-F3
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena INVERTER 24VDC 2.5KW 2 OUTLET
Fitxak: A302-2K5-F3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 176 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 176 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
A302-2K5-F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A302-2K5-F3 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena INVERTER 24VDC 2.5KW 2 OUTLET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176 pcs Datuen fitxa A302-2K5-F3.pdf
Tentsioa - Irteera 230VAC Tentsioa - Input 24VDC
Mota Inverter Tamaina 16.93" L x 8.27" W x 6.26" H (430.0mm x 210.0mm x 159.0mm)
Series A300-2K5 Urruneko gaitasuna Yes
Eskualdea erabilia Europe Power - Output Surge 5kW
Energia - Irteera etengabea 2.5kW Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)