MCU08050F1212BP100
Vishay Beyschlag
MCU08050F1212BP100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCU08050F1212BP100
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Beyschlag
Produktuaren Deskribapena RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: MCU08050F1212BP100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MCU08050F1212BP100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCU08050F1212BP100 fabrikatzailea Vishay Beyschlag
deskribapena RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125283 pcs Datuen fitxa MCU08050F1212BP100.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series MCU 0805 - Precision
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MCU08050F1212BP100 Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak - FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 12.1k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film